Ana sayfa

YGB Bearing Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Kendinden bilyalı rulman satış için
Müşteri yorumları
Teslim süresi hızlı ve çok önemlidir: gönderilen ürünler her zaman siparişle eşleşir. Onlara güveniyorum çünkü onlarla hiç hayal kırıklığına uğramadım.

—— Jerry

Lütfen daha iyi rulmanlar ve daha iyi fiyatlarla geliştirin, böylece rulmanlarınızı daha fazla müşteriye satabilir ve daha büyük pazarlar kazanabiliriz. Teşekkür ederim!

—— Edward Deanda

Bu karşılıklı işbirliği yaklaşık 4 yıl sürer ve verdikleri hizmetin beklenenin üzerinde olduğunu kabul etmelidir. İşbirliğimiz uzun yıllar sürecek.

—— Gül

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  YGB Rulman Co hoşgeldiniz Ltd.

  We are a professional bearing seller and manufacture. Biz profesyonel bir rulman satıcı ve imalatı. It has developed into a comprehensive one with trade and service and specialized in all kinds of imported and domestic bearings. Ticaret ve hizmet ile kapsamlı bir haline geldi ve ithal ve yerli rulmanlar her türlü uzmanlaşmıştır. As one of the imported bearing brand agents, we are dealing with FAG, INA, NSK, IKO, NTN, KOYO, NBM, NACHI, TIMKEN, TORRINGTON, etc. We also have 3 relatives companies in bearing variety and delivery time can be warranted. İthal rulman marka ajanlarından biri olarak, FAG, INA, NSK, IKO, NTN, KOYO, NBM, NACHI, TIMKEN, TORRINGTON, vb. . Our main products including deep groove ball bearing, cylindrical roller bearing, taper roller bearing, needle bearing, thrust ball bearing, self-aligning ball and roller bearing, angular contact ball bearing, pillow block bearing, pipe, and water pump flange. Bizim ana ürünleri dahil bilyalı rulman, silindirik makaralı rulman, konik makaralı rulman, iğne rulman, itme rulman, oynak bilyalı ve makaralı rulman, eğik bilyalı rulman, yastık blok rulman, boru, ve su pompası flanş.
  Yüksek kalite, uygun fiyat ve zamanında teslimat nedeniyle yurtiçinde ve yurtdışında iyi bir üne kavuştuk.
  Our trading partners throughout Russia, the United States, Canada, Southeast Asia, South America, Japan, South Korea, and Hong Kong, and so on. Ticaret ortaklarımız Rusya, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Japonya, Güney Kore ve Hong Kong, vb. Our Company adopts a strict management system to participate in market competition. Firmamız pazar rekabet katılmak için sıkı bir yönetim sistemi benimser. Customer satisfaction is our eternal pursuit. Müşteri memnuniyeti bizim ebedi peşinde olduğunu. We are anticipating the cooperation with you and get a win-win market together. Sizinle işbirliği bekliyoruz ve birlikte bir kazan-kazan pazarı olsun. Welcome to your inquiry! Soruşturma hoş geldiniz!

   

  Şirket üretim köşe ekran:

   

  YGB Bearing Co.,Ltd
   

  Üretim süreci diyagramı:

   

  YGB Bearing Co.,Ltd

 • OEM / ODM

  Kalite kontrol sürecimiz, çeşitli eğitimli profesyonelleri ve modern araç ve ekipmanları içeren sistematik ve somuttur.

  Tüm süreç Ürünlerimizin ve Prosedürlerin uluslararası Kalite ve Güvenlik Standartlarına Uymasını sağlar.
  ISO 9001: 2000 Sertifikasına sahip olun.

  Özel işleme, insan odaklı, kalite güvencesi.

   

  YGB Bearing Co.,Ltd

   

  OEM hizmeti sunan zengin deneyime sahibiz.


  Aşağıda bizim müşteri liderleri grup toplantıları ve bitmiş ürünler testi için fabrikamıza geliyor.

   

  YGB Bearing Co.,Ltd

   

  YGB Bearing Co.,Ltd

 • Ar-Ge
  Çeşitli endüstrilerde uygulanan rulman, rulman endüstrisinin daha iyi ve daha iyi olacağına inanıyoruz, daha fazla değer yaratmak ve uzun vadeli iş ortağınız olmak için birlikte çalışalım!

İletişim bilgileri
YGB Bearing Co.,Ltd

İlgili kişi: Miss. zhang

Tel: +8613812065789

Faks: 86-510-8585-0066

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)